FANBUS

Ekipa zebrana, bilety kupione (jeśli jeszcze nie, to zerknij tutaj), odliczasz dni do koncertu… Teraz tylko jeszcze trzeba… dojechać do Berlina…A nasza głowa, żebyś się tam znalazł na czas!

Specjalnie dla Fanów takich jak Ty i Twoi przyjaciele przygotowaliśmy propozycję zorganizowanych wyjazdów na koncerty największych gwiazd. My egzamin z komfortu i bezpieczeństwa zawsze zdajemy śpiewająco, a w podróży w Fanbusie zapewnimy Ci dodatkowo koncertowy klimat.  Wyruszamy ok. 3 godzin przed koncertem, zatrzymujemy się przed sama halą lub stadionem, chwilę po koncercie czekamy na Was w tym miejscu i odwozimy do Szczecina. Wygodnie, prawda?

Sprawdź, na jakie koncerty zabierzemy Ciebie i Twoich znajomych!

 

Zainteresowany? Napisz do nas: rezerwacje@followme.pl

Do 60 dni przed koncertem cena to tylko 109 zł za przejazd, później bilet kosztuje 129 zł. Ceny obejmują przejazd komfortowym autokarem w dwie strony oraz ubezpieczenie na czas przejazdu. W cenę nie są wliczone bilety wstępu na koncerty.  Im szybciej kupisz, tym tańszy jest bilet!

Jeżeli nie znalazłeś w naszym kalendarzu przejazdu na koncert swojego ulubionego artysty, skontaktuj się z nami. Znajdziemy rozwiązanie!

W przypadku niewielkiego zainteresowania, przewoźnik zastrzega sobie prawo do odwołania przejazdu najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem.

Pobierz regulamin przejazdu